Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Odpovědět
Uživatelský avatar
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5802
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Holaňďanka »

Jen nepovídej, vajíčka na srazech děláš třeba výborný ❤️
Subaru Tribečka 3.0 H6 2005
Subaru Forýsek SF 2.5 1998 😕 ex
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19509
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od hamoun »

@VDC no dobryyyy ... posli prosim odkaz na konkretni výrobek ... at to muzu prozkoumat a nemusim resit milion veci pri nejakem vyberu, jako obvykle :) ...

edit: nemusis .. vpohode .. uz jsem se doklikal :) na me je to overkill .. staci zatim remoska :D

pouzivate nekdo vzduchovy fritak? :) dobry? nebo zabira misto?
Naposledy upravil(a) hamoun dne pon kvě 06, 2024 1:13 pm, celkem upraveno 1 x.
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2419
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Metuzalem »

Taková rozmařilost, Tome :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
alsova
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lucie
Bydliště: Merklín

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od alsova »

Když je chuť...
Neděle :-)
koláče.jpg
vošouchy.jpg
Alsova
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4697
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Tsakabaru »

tak copak chut, chut je porad, ale to ma pak vybehavat vsechno :-DDD

krasa!
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19509
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od hamoun »

@Tsakabaru nestresuj .. kasli na beh ... :-D

@alsova fakt mooooc pekne ,,,,| (*_^) |,,,,

ja dnes (veceri) nevarim .. jdeme vecer na koleno a zebra ... objednano nejake pry velke koleno a 4x zebra .. ale nakonec jsme asi jen 3 ... to bude akce :-D
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4697
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Tsakabaru »

zrovna vcera jsem prebiral svuj satnik a nic moc teda :-DDD
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2354
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od vita1kulisek »

hamoun píše: pon kvě 06, 2024 11:59 am @Tsakabaru nestresuj .. kasli na beh ... :-D

@alsova fakt mooooc pekne ,,,,| (*_^) |,,,,

ja dnes (veceri) nevarim .. jdeme vecer na koleno a zebra ... objednano nejake pry velke koleno a 4x zebra .. ale nakonec jsme asi jen 3 ... to bude akce :-D
Až jen tři? A nebudeš mít sám málo? Alespoň kostičky jim ke chroupání zanech... :-OO
Víťa Kulíšek :*)
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19509
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od hamoun »

tak ... pres kilo koleno a 2 kila zeber sam nedam :-DDD
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2354
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od vita1kulisek »

Tak mne náš Velký Předseda zblbnul a už pátrám v Google po Thermomix TM6 od Vorwerku a ještě mám tip od Tokit. Tem Thermomix TM6 je dražší a ještě se musí nějaké to příslušenství dokupovat (škrabka na brambory, nůž na mix apod) Snad se Předseda ozve s tím, co má doma a jak se mu to jeví. Projevuje značné nadšení. >:-@
Víťa Kulíšek :-/
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
alsova
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lucie
Bydliště: Merklín

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od alsova »

@Tsakabaru
@hamoun

Díky, se tu rdím ;-D
Alsova
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49441
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od VDC »

Petře ptal ses na horkovzdušnou fritézu. Máme nejméně 2 roky a používáme. Je to pecka. Používáme nejen jako fritézu, na smažení, ale třeba v tom rozpejkáme bagetky, ohřejváme některé věci místo v mikrovlnce.

Ad Termomix. Pořídili jsme si originál od Vorwerku TM6. https://www.vorwerk.cz/thermomix-tm6
Petře zjednodušeně by se to dalo nazvat chytrým hrncem. V té základně s velkým dotykovým displejem je zasunutá základní nádoba. V ní je sekací, hnětací, míchací nůž od Solingenu. Uvnitř nádoby je indukční ohřev a váha.
Funguje to tak, že si spustíš recept, který chceš připravovat a vede tě to krok po kroku, co tam přidat a kolik, ingredience si to váží, seká, míchá, vaří, restuje. Takže na konci ti z toho vypadne hotové skvělé jídlo. Součástí toho je varný košík, který se vkládá do hlavní nádoby a vaří se v něm v páře. A další patrová nádoba se může dát nahoru na tu hlavní nádobu a opět se v ní vaří v páře. Takže lze třeba v hlavní nádobě vařit omáčku a v té míse nahoře knedlíky.
Důvod, proč jsme si pořídili originál od Vorwerku a ne náhražku z Lidlu, od Compasu, Philipsu, nebo kohokoliv dalšího, kdo tenhle koncept okopíroval, je databáze receptů Cookidoo a její propojení s Termomixem. Funguje to tak, že si v té databázi vybereš recept třeba na mobilu, tabletu, nebo i na Termomixu samotném a jdeš vařit. Já si to většinou najdu na mobilu, prohlídnu suroviny a pošlu to do termomixu. Pro mě je to takhle komfortnější. Zdeňka si to hledá přímo. Ta databáze je průběžně laděná, aby to optimálně fungovalo. A je u každého receptu vidět, pro které typy Termomixů je to odladěné.
U těch kopií je buď nějaká jejich omezená databáze, nebo se hledají nějaký boční cesty, jak se dostat k té databázi Cookidoo. Ale my žádný takový řešení hledat nechtěli.
K přístroji jsme dostali ještě BT jehlu na pečení, to funguje tak, že jehla se senzorem je připojena přes BT k Termomixu a hlídá pečení. Takže třeba když Zdeňka dělala chleba, tak těsto umíchal termomix, nechala ho vykynout, pak do těsta píchla jehlu a termomix hlídá to pečení. A když je upečeno, tak to zahlásí.
Ty jednotlivý kroky v procesu vaření jsou zvukově signalizovány a bez obsluhy to nic nedělá. Takže se nestane, že člověk vyvaří vodu z brambor, něco spálí a podobně. Takže se u toho vaření dá dělat spoustu dalších věcí. Zdeňka u toho pere, uklízí, žehlí.
Vaří to rychle, všechno to probíhá jen v tom přístroji, takže člověk nezajebe nádobí, kastroly, mixéry. Plotnu jsme za ty 3 týdny, co to máme doma, v podstatě nezapnuli.
V databázi, když si vyberu jídlo, tak si ho můžu přidat do svého seznamu, začít ho hned vařit, přidat si ho do plánovače a taky odeslat do nákupního seznamu. V tom nákupním seznamu si Zdeňka odškrtá, co potřebuje koupit a pak už to akorát pošle do Rohlíku.

Primární důvod, proč jsme se rozhodli si to pořídit byl ten, že takhle jsem schopen a ochoten si uvařit. Ale taky to zvládne klidně Tonda. Doposud, když Zdeňka nestíhala uvařit, tak jsem si jel někam koupit nějakou hotovku. A to je dneska kilo pade. A když je to i pro mě i Tondu, tak je to 3 kila. Takže ušetřit těch 1100 na splátku přístroje takhle není žádnej problém.
Po dlouhé době jsme si vzali něco na splátky, protože pustit za to 36, to si nemůžu dovolit. Ale v tomhle případě mi ty splátky nevadí.


http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4067
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od puschpull »

VDC píše: pon kvě 06, 2024 1:17 pm Petře ptal ses na horkovzdušnou fritézu. Máme nejméně 2 roky a používáme. Je to pecka. Používáme nejen jako fritézu, na smažení, ale třeba v tom rozpejkáme bagetky, ohřejváme některé věci místo v mikrovlnce.

Ad Termomix. Pořídili jsme si originál od Vorwerku TM6. https://www.vorwerk.cz/thermomix-tm6
Petře zjednodušeně by se to dalo nazvat chytrým hrncem. V té základně s velkým dotykovým displejem je zasunutá základní nádoba. V ní je sekací, hnětací, míchací nůž od Solingenu. Uvnitř nádoby je indukční ohřev a váha.
Funguje to tak, že si spustíš recept, který chceš připravovat a vede tě to krok po kroku, co tam přidat a kolik, ingredience si to váží, seká, míchá, vaří, restuje. Takže na konci ti z toho vypadne hotové skvělé jídlo. Součástí toho je varný košík, který se vkládá do hlavní nádoby a vaří se v něm v páře. A další patrová nádoba se může dát nahoru na tu hlavní nádobu a opět se v ní vaří v páře. Takže lze třeba v hlavní nádobě vařit omáčku a v té míse nahoře knedlíky.
Důvod, proč jsme si pořídili originál od Vorwerku a ne náhražku z Lidlu, od Compasu, Philipsu, nebo kohokoliv dalšího, kdo tenhle koncept okopíroval, je databáze receptů Cookidoo a její propojení s Termomixem. Funguje to tak, že si v té databázi vybereš recept třeba na mobilu, tabletu, nebo i na Termomixu samotném a jdeš vařit. Já si to většinou najdu na mobilu, prohlídnu suroviny a pošlu to do termomixu. Pro mě je to takhle komfortnější. Zdeňka si to hledá přímo. Ta databáze je průběžně laděná, aby to optimálně fungovalo. A je u každého receptu vidět, pro které typy Termomixů je to odladěné.
U těch kopií je buď nějaká jejich omezená databáze, nebo se hledají nějaký boční cesty, jak se dostat k té databázi Cookidoo. Ale my žádný takový řešení hledat nechtěli.
K přístroji jsme dostali ještě BT jehlu na pečení, to funguje tak, že jehla se senzorem je připojena přes BT k Termomixu a hlídá pečení. Takže třeba když Zdeňka dělala chleba, tak těsto umíchal termomix, nechala ho vykynout, pak do těsta píchla jehlu a termomix hlídá to pečení. A když je upečeno, tak to zahlásí.
Ty jednotlivý kroky v procesu vaření jsou zvukově signalizovány a bez obsluhy to nic nedělá. Takže se nestane, že člověk vyvaří vodu z brambor, něco spálí a podobně. Takže se u toho vaření dá dělat spoustu dalších věcí. Zdeňka u toho pere, uklízí, žehlí.
Vaří to rychle, všechno to probíhá jen v tom přístroji, takže člověk nezajebe nádobí, kastroly, mixéry. Plotnu jsme za ty 3 týdny, co to máme doma, v podstatě nezapnuli.
V databázi, když si vyberu jídlo, tak si ho můžu přidat do svého seznamu, začít ho hned vařit, přidat si ho do plánovače a taky odeslat do nákupního seznamu. V tom nákupním seznamu si Zdeňka odškrtá, co potřebuje koupit a pak už to akorát pošle do Rohlíku.

Primární důvod, proč jsme se rozhodli si to pořídit byl ten, že takhle jsem schopen a ochoten si uvařit. Ale taky to zvládne klidně Tonda. Doposud, když Zdeňka nestíhala uvařit, tak jsem si jel někam koupit nějakou hotovku. A to je dneska kilo pade. A když je to i pro mě i Tondu, tak je to 3 kila. Takže ušetřit těch 1100 na splátku přístroje takhle není žádnej problém.
Po dlouhé době jsme si vzali něco na splátky, protože pustit za to 36, to si nemůžu dovolit. Ale v tomhle případě mi ty splátky nevadí.
(*_^) |,,,, paráda - kuchař Tom.
:-)
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1262
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Cheza »

@alsova ty koláčky vypadají luxusně =)
@VDC to jsou mašiny. Jsem nevěděl, že něco takového vůbec existuje. Ale já to mám u vaření stejné jako u řízení, takže Tesla s autopilotem jde mimo mě :-) Mně stačí jen trouba s vařičem, gril a pak asi nejoblíbenější oheň s kamenem. Žádné roboty, vše míchám, sekám, porcuji ručně :-)
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19509
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od hamoun »

@VDC dik za podrobny popis! super :) a jak pises ... pro vas to ma rozhodne smysl ... :)
normlane bych o to, vzhledem ke zpusobu prodeje, ani pohledem nezavadil :)

treba ke kulinářství nekdy taky dospěju ...
zatim staci remoska/panev/kontaktni gril :)
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Dům, dílna, zahrada“